Освітній процес кафедри української мови

Сертифікатні освітні програми

«Українська мова для державних службовців»

Сертифікатна освітня програма  «Українська мова для державних службовців» призначена для підвищення професійного рівня володіння українською мовою державними службовцями – консультантів, адміністраторів, секретарів, управлінців різних сфер муніципальної діяльності тощо.

Компетентності, які набуваються під час проходження курсів:

  • знання специфіки усної та писемної форм ділового спілкування;
  • знання загальних вимог до складання та оформлення службових документів;
  • здатність представити практичне володіння українською мовою в різних видах мовленнєвої діяльності держслужбовця.

Тривалість сертифікатної програми розрахована на 2 місяці.

Сфера реалізації набутих компетентностей після опанування сертифікатної програми передбачає отримання сертифіката про проходження курсової підготовки за напрямом «Українська мова для держслужбовців», що підтверджує формування необхідної комунікативної спроможності держслужбовця в управлінській і службовій сферах в усній та писемній формах ділового спілкування, навичок практичного володіння державною мовою в різних видах мовної і мовленнєвої діяльності.

Бази практик та партнерство

Вже стало доброю традицією кафедри в межах діалектологічної практики виїжджати студентським складом для збирання матеріалів на Західну Україну. Ця цікава робота сприяє накопиченню цінної наукової інформації, а захопливі екскурсії, які знайомлять з національною культурою та історією, звичаями й обрядами, пробуджують почуття патріотизму й гордості за Україну.

Кафедра співпрацює із загальноосвітніми школами міста та району. Відповідальна за бази педагогічних та виробничих практик – кандидат філологічних наук, доцент О.В. Коваль.