Заходи кафедри

На кафедрі германської філології 23.12.2021 р. пройшло останнє  цьогорічне засідання кафедри. Було обговорено підсумки року, який минає, досягнення викладачів та здобувачів протягом першого семестру.

Цього року освітньо-наукова  програма Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська другого (магістерського) рівня успішно пройшла акредитацію. Гарант програми, доцент Насалевич Т.В. ознайомила присутніх із зауваженнями, які надала експертна група. Всі зауваження було взято до уваги та намічено план їх усунення. Наприклад, здобувачі вищої освіти вже отримали сертифікати про проходження курсів на платформі Prometheus, що  підтверджує  визнання неформальної освіти.

Під час засідання було обговорено результати анкетувань, які здобувачі проходили протягом року, а також було намічено нові плани на наступний рік.

 

23.12.2021р.  гарант освітньо-професіної програми  Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська першого (бакалаврського) рівня доцент Денисенко Н.В. провела традиційну зустріч зі здобувачами. Під час зустрічі здобувачі мали змогу поставити запитання гаранту та завідувачу кафедри, надати свої пропозиції щодо удосконалення освітнього процесу, дізнались про можливості академічної мобільності, неформальної освіти та ще раз проговорили про формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача.