🎓🇺🇦 ОСВІТЯНИ УНІВЕРСИТЕТУ ПОКРАЩУЮТЬ ЗНАННЯ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ!

🧑🏻‍💻💫23 квітня 2024 року викладачі кафедри методики викладання германських мов та магістранти філологічного факультету МДПУ взяли участь у науково-практичному семінарі УкрІНТЕІ на тему «Академічна доброчесність в сучасній освіті, науці і практиці».
⭐️🙋🏼‍♀️Спікерки семінару Зоя Шарлович, канд. пед. наук, ад’юнкт, Міжнародна Академія Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща) та Наталія Мошенець, спеціаліст, Міжнародна Академія Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща)допомогли учасникам розібратись у питаннях, що стосуються дотримання правил академічної доброчесності, а саме:
✅✏️Як зберегти свою наукову ідентичність?
✅✏️Як користуватися джерелами, щоб не порушувати правил авторського права?
✅✏️Як у своїх статтях, наукових працях, навчально-методичних матеріалах використовувати джерела із достовірною інформацією?
✅✏️Як бути впевненим, що зміст, приведений у праці автора, належить саме йому, а не запозичений без посилання напершоджерело?
‼️🇺🇦На завершення цієї змістовної та інформативної зустрічі було надано відповіді на питання від аудиторії і запропоновано рекомендації учасникам щодо особливостей використання штучного інтелекту для написання наукових робіт.
👏🏻📄Усі присутні отримали сертифікати участі!