🥳🚀НА ФІЛОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

🧑🏻‍💻⭐️18 квітня 2024 року відбулась зустріч представників Мелітопольського державного педагогічного університетуімені Богдана Хмельницького з майбутніми вступниками – випускниками шкіл м. Мелітополя та Мелітопольськогорайону, яка була організована філологічним факультетом.

‼️🇺🇦Зі словами привітань до всіх присутніх звернулась декан факультету, доцент Тетяна Сіроштан та завідувачі випускових кафедр, які ознайомили майбутніх вступників з перевагами навчання на філологічному факультеті та сучасними освітніми можливостями, а також переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими здійснюється підготовка.

🧑🏻‍💼🇪🇺Проректор з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці, доцент Тетяна Коноваленко, проінформувала усіх присутніх про перспективні освітні можливості в рамках міжнародної співпраці з низкою країн Європейського союзу, а також стажувань та активної участі здобувачів у проектній діяльності.

🎓✅Відповідальний секретар приймальної комісії Світлана Дубяга повідомила про Правила прийому на 2024 рік і особливості вступної кампанії, а також поділилася порадамистосовно вступу та надала відповіді на численні запитання майбутніх вступників.

🎥💫Фінальним акордом знайомства з філологічним факультетом стала презентація відео, підготовленого членами Студентської Ради, у якому було висвітлено переваги навчання на філологічному факультеті очима студентів.

💙💛Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до заходу!

Previous Article
Next Article