07 грудня 2020 р. на філологічному факультеті  відбулася онлайн відкрита лекція Красимири Колевої

07 грудня 2020 р. на філологічному факультеті  відбулася онлайн відкрита лекція Красимири Колевої, доктора наук, лектора болгарської мови, літератури та культури Шуменського університету «Єпископ Костянтин Преславський» (республіка Болгарія) «Филологические магистерские программы в Шуменском университете им.Константина Преславского» для студентів, які навчаються на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівні за освітніми програмами: Середня освіта. Українська мова і література ; Філологія. Українська мова і література; Середня освіта. Мова і література (англійська, німецька); Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно),

 

Зустріч була цікавою та змістовною. Зважаючи на актуальність реформи вищої освіти,лекторка висловила свій погляд щодо реформування освітнього процесу в Україні, поділилася досвідом роботи в Шуменському університеті ім. Костянтина Преславського. КрасимираКолева наголосила на важливості вдосконалення освіти, її впливу на професійний розвиток молоді.

Хочеться зазначити, що подібні події дуже пізнавальні та корисні для подальшого професійного розвитку наших студентів. І саме тому філологічний факультет постійно підтримує зв’язки з європейськими університетами-партнерами, надаючи своїм студентам величезні можливості для саморозвитку.

 

 

Previous Article
Next Article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *