НОВИНИ

14 лютого 2024 р. на платформі Zoom пройшов захід з презентації другого циклу грантового проєкту «Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та підготовці майбутніх учителів» / «Strengthening the EU common values through the policy of multilingualism in the education and training of future teachers» (101083321 — SEUCV ETT — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) за міжнародною програмою Еразмус+. Проєкт має на меті покращення освітньо-педагогічний процесу в Україні, наближення його до європейських стандартів у сфері викладання іноземних мов, створення основи для вивчення та викладання іноземних мов з раннього віку та поширення спільних цінностей ЄС.

         Команда виконавців проєкту представила здобувачам освіти 3 курсу філологічного факультету МДПУ імені Богдана Хмельницького – майбутнім учителям іноземних мов – основну інформацію про інноваційний міждисциплінарний курс, учасниками якого вони стають відтепер. На зустрічі було обговорено зміст, цілі, результати й структуру курсу. Особливу зацікавленість присутніх викликав перелік і опис заходів, запланованих організаторами в межах імплементації проєкту.

         Викладачі нового курсу проф. Шевченко Ю.М. та доц. Маслова А.В. представили здобувачам освіти розклад занять, детально зупинились на перевагах навчання в межах проєкту.

         Координаторка проєкту доц. Гончарова О.А. побажала всім учасникам заходу успішного навчання, творчого натхнення, щоб здобуті ними знання ефективно використовувалися в подальшій професійній діяльності.

 

 

13 лютого 2024 р. о 12:45 на платфорі Zoom було проведено науково-методичний семінар «Використання цифрових онлайн-сервісів на уроках англійської мови» для здобувачів освіти, викладачів нашого університету та усіх бажаючих. Спікерка заходу Курсакова Т.В. (викладач англійської мови у Хіміко-Екологічному ліцеї м. Дніпра) розповіла про історію використання цифрових інструментів в освіті, схарактеризувала особливості використання онлайн-сервісів на заняттях у старшій школі, проілюструвала власний досвід роботи з цифровими сервісами авторськими вправами й завданнями. Загальна кількість присутніх – 37 осіб.

         Захід викликав багато схвальних відгуків від учасників і стимулював їх до розвитку власної інформаційно-комунікаційної компетентності.

Проведення семінару відбувалось за підтримки науково-методичного центру «Lingua» та викладачів кафедри методики викладання германських мов філологічного факультету МДПУ імені Богдана Хмельницького.


👩🏻‍💻🖥6 лютого щороку відзначається День безпечного інтернету. Кібербезпека важлива, оскільки вона забезпечує належну роботу сервісів, на яких побудований сучасний світ, а також вона дає змогу надійно виконувати торговельні операції, спілкуватися та переглядати контент в Інтернеті.

‼️📱До Міжнародного дня безпечного інтернету, філологічний факультет запрошує на захід, присвячений порадам від Національного Банку України про обачне користування Інтернетом!

⁉️💻Де: https://us04web.zoom.us/j/74401219083?pwd=f3IOnyuqnpaHF89iEMtLCjLuzW5ez7.1
Ідентифікатор конференції: 744 0121 9083
Код доступу: 2023

⁉️📅Коли: 9 лютого о 14:20(за Києвом).

🇺🇦💫ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ СТАТИ БІЛЬШ ОБІЗНАНИМИ КОРИСТУВАЧАМИ ІНТЕРНЕТУ!
#ДеньБезпечногоІнтернету, #ШахрайГудбай

 

13-14.10.2023 р. доценти кафедри методики викладання германських мов Аліна Маслова та Ольга Гончарова провели перші заняття з інтенсивного курсу «Europe-oriented Ukrainian Foreign Language Teacher» в межах реалізації міжнародного проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Strengthening the EU common values through the policy of multilingualism in the education and training of future teachers» Project Jean Monnet.

Мета інтенсивного курсу – навчити здобувачів освіти 4 курсу філологічного факультету МДПУ імені Богдана Хмельницького пропагувати й розповсюджувати спільні цінності ЄС під час викладання англійської мови в ЗЗСО. В процесі навчання за інтенсивним курсом команди учасників мають підготувати групові проєкти англійською мовою на наступну тематику:

  • Формування толерантності як ключової цінності ЕС на уроках англійської мови в ЗЗСО.
  • Розвиток уявлення про гендерну рівність в процесі іншомовної підготовки учнів ЗЗСО.
  • Інклюзія в українських ЗЗСО як запорука впровадження рівного доступу здобувачів до іншомовної освіти.
  • Свобода, демократія та верховенство права як базові цінності ЄС та їх реалізація в навчальному процесі з англійської мови.
  • Повага до прав людини як основна вимога функціонування освіти в ЄС.
  • Формування поваги до людської гідності засобами англійської мови.

Під час занять увагу присутніх було зосереджено на питаннях формування системи цінностей в іншомовній освіті країн-членів ЄС; а також ролі вчителя у впровадженні базових європейських цінностей в систему вітчизняної освіти. Студентам було надано практичні рекомендації щодо планування уроку з формування толерантності й розвитку уявлень про гендерну рівність в процесі іншомовної підготовки учнів ЗЗСО.

Додатково:              

Інформація про проєкт

Проєкт «Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та підготовці майбутніх учителів» № 101083321 – SEUCV ETT- ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне має на меті покращення освітньо-педагогічного процесу в Україні, наближення його до європейських стандартів у сфері викладання іноземних мов, створення основи для вивчення та викладання іноземних мов з раннього віку та поширення спільних цінностей ЄС.

 

 

Сайт проєкту: https://mv.mdpu.org.ua/viddil-mizhnarodnyh-zv-yazkiv/project-jean-monnet-strengthening-the-eu-common-values-through-the-policy-of-multilingualism-in-the-education-and-training-of-future-teachers/

 

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them”.

 

 

ТРЕНІНГ

«The EU’s policy of multilingualism as a foundation for early foreign language learning and teaching in Ukraine»,

який відбудеться в межах реалізації проєкту 101083321 – SEUCV ETT Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне. (29.05.2023 р., онлайн)

 

29.05.2023 р. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує вчителів ЗЗСО, викладачів ЗВО, молодих учених, аспірантів, докторантів, здобувачів освіти взяти участь у тренінгу «Політика ЄС щодо багатомовності як основи раннього вивчення та викладання іноземних мов в Україні». Захід відбудеться в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Strengthening the EU common values through the policy of multilingualism in the education and training of future teachers» Project Jean Monnet 101083321 – SEUCV ETT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH. Мета заходу – стимулювати обговорення питань запровадження європейської політики багатомовності в Україні, походження й застосування символіки ЄС, поширення базових цінностей Євросоюзу під час вивчення та викладання іноземних мов в Україні.

 

Тренінг «The EU’s policy of multilingualism as a foundation for early foreign language learning and teaching in Ukraine» («Політика ЄС щодо багатомовності як основи раннього вивчення та викладання іноземних мов в Україні»).

29.05.2023 р. о 16:15.

Формат: онлайн, на платформі Zoom за наступним посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/2377817191?pwd=VUtWbjRYRzhQN1RVVEFDRmFTT2NJQT09

Цільова аудиторія: вчителі ЗЗСО, викладачі ЗВО, молоді вчені, аспіранти, докторанти, здобувачі освіти

Програма та деталі заходу за посиланням: https://mv.mdpu.org.ua/viddil-mizhnarodnyh-zv-yazkiv/project-jean-monnet-strengthening-the-eu-common-values-through-the-policy-of-multilingualism-in-the-education-and-training-of-future-teachers/zahody-proyektu/

 

Мова заходу: українська, англійська (переклад не забезпечується).

Контактна особа щодо участі у заході: к. пед. н., доцент кафедри методики викладання германських мов МДПУ імені Богдана Хмельницького Маслова А.В., +380976677899.

 

Додатково:              

Інформація про проєкт

Проєкт має на меті покращення освітньо-педагогічний процесу в Україні, наближення його до європейських стандартів у сфері викладання іноземних мов, створення основи для вивчення та викладання іноземних мов з раннього віку та поширення спільних цінностей ЄС.

 

 

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them”

Шановні здобувачі вищої освіти і викладачі філологічного факультету! Запрошуємо вас взяти участь у майстер-класі з теми «Організація зворотного зв’язку на заняттях з іноземної мови засобами Інтернет платформ». Захід відбудеться на платформі Zoom.

Ви запрошені до конференції Zoom.
Коли: 27 окт. 2022 10:30 AM Киев

Заздалегідь зареєструйтесь для участі у конференції::
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwscO2rrTosHtIcb8gojpFs_muTa1q_02a-

Після реєстрації ви отримаєте електронний лист із підтвердженням, що містить інформацію про вхід до конференції.

12.05.2023 р. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує здобувачів освіти, молодих учених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот і громадянського суспільства долучитися до круглого столу «Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та при підготовці майбутніх учителів». Захід відбудеться в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Strengthening the EU common values through the policy of multilingualism in the education and training of future teachers» Project Jean Monnet 101083321 – SEUCV ETT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH. Мета заходу – стимулювати обговорення питань входження України в Євросоюз, європейський освітній простір і розповсюдження спільних цінностей ЄС. Засідання круглого столу також проводиться в межах VIІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «актуальні проблеми функціонування мови і літератури в сучасному полікультурному суспільстві», присвяченої 100-річчю МДПУ імені Богдана Хмельницького. Круглий стіл «Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та при підготовці майбутніх учителів». 12.05.2023 р. о 16:00. Формат: онлайн, на платформі Zoom за наступним посиланням: https://us02web.zoom.us/j/84172155727?pwd=VDYwY1dmcEtUOXRiQW9SUmR4eDdBQT09

Цільова аудиторія: здобувачі освіти, молоді вчені, аспіранти, докторанти, дослідники, викладачі, представники професійних спільнот і громадянського суспільства Програма та деталі заходу за посиланням: https://mv.mdpu.org.ua/viddil-mizhnarodnyh-zv-yazkiv/project-jean-monnet-strengthening-the-eu-common-values-through-the-policy-of-multilingualism-in-the-education-and-training-of-future-teachers/zahody-proyektu/kruglyj-stil-12-05-2023/.

Додаткова інформація: Питання для обговорення під час заходу – за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1rUnXWdQRxtcVqrOlurNRx91F5iihXYVC?usp=sharing.

Мова заходів: українська, англійська (переклад не забезпечується). Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/WPoMJecgX3uSw4EA6

Контактна особа щодо участі у заході: к. пед. н., доцент кафедри методики викладання германських мов МДПУ імені Богдана Хмельницького Маслова А.В., +380976677899. Додатково: Інформація про проєкт Проєкт має на меті покращення освітньо-педагогічний процесу в Україні, наближення його до європейських стандартів у сфері викладання іноземних мов, створення основи для вивчення та викладання іноземних мов з раннього віку та поширення спільних цінностей ЄС. Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them”

Typography is the art and technique

Typography is the art and technique of arranging type to make written language legible, readable and appealing when displayed. The arrangement of type involves selecting typefaces, point size, line length, line-spacing (leading), letter-spacing (tracking), and adjusting the space within letters pairs (kerning).