Зустріч зі студентами філологічного факультету

3 грудня 2020 р. відбулась зустріч представників деканату зі здобувачами вищої освіти усіх курсів і освітніх програм філологічного факультету. Декан факультету Тетяна Коноваленко, заступники декана Надія Акулова та Лариса Єпіфанцева поспілкувались зі студентами щодо організації освітнього процесу, викликів дистанційного навчання, складання сесії у дистанційному форматі, можливостей здійснення наукової, грантової, проєктної та виховної діяльності. Нагадали про можливість зарахування результатів неформальної освіти. Поговорили про необхідність дотримання академічної  доброчесності та нагадали про Кодекс академічної доброчесності.

Студенти отримали відповіді на свої питання щодо зручної організації комунікації на сайті Центру дистанційних освітніх технологій, графіку освітнього процесу, заповнення журналів академічних груп, участі у гуртковій роботі тощо.

Під час зустрічі було про анонсовано заняття, які будуть проведені роботодавцями і професіоналами-практиками у грудні 2020 р. Студентів було запрошено до реалізації грантової діяльності «Створення хабу інфомедійно-грамотних громадян», участі у Debate World for Youth Community Change Project та факультативі «Інфомедійна грамотність». Запросили взяти участь у Першій всеукраїнській олімпіаді з медіаграмотності у форматі «брейн-ринг» – «Фейкотрощі».

Previous Article
Next Article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *