На філологічному факультеті проведено навчально-методичний семінар «Використання сучасних освітніх технологій в навчальному процесі з іноземної мови у закладах середньої освіти в період карантину»

На філологічному факультеті у рамках співпраці з управлінням освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області 07.04.2021 року доцентом кафедри методики викладання германських мов Тарасенко Т.В. і старшим викладачем кафедри методики викладання германських мов Надольською Ю.А. було проведено навчально-методичний семінар «Використання сучасних освітніх технологій в навчальному процесі з іноземної мови у закладах середньої освіти в період карантину».

У семінарі взяли участь здобувачі вищої освіти філологічного факультету спеціальностей «Середня освіта (Мова і література (англійська))», «Середня освіта (Мова і література (німецька))», «Середня освіта (Англійська мова і література)»; учителі шкіл міста і Мелітопольського району.

Навчально-методичний семінар було сфокусовано на потенціалі використання кооперативного та колективно-групового навчання, ситуативного моделювання та опрацюванні дискусійних питань як дієвих інструментів інтенсифікації та оптимізації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень.

У ході семінару були представлені особливості застосування сучасних ігрових, проектних, інформційно-компьютерних, інтерактивних технологій навчання на уроках іноземних мов в умовах карантину.

Здобувачами вищої освіти Катериною Вишневою-Ільїною (гр.127-ф) та Анастасією Павленко (гр. М110-ф) було продемонстровано фрагменти уроків з використанням технологій особистісно орієнтованого навчання, проблемного навчання та розвитку критичного мислення.

Учасники семінару активно виконували запропоновані завдання та відповідали на питання, демонструючи високий рівень володіння англійською та німецькою мовами,  уміння аргументувати та дискутувати.

Проведений навчально-методичний семінар дозволив продемонструвати потенціал уроку іноземної мови щодо розвитку в учнів критичного, системного і творчого мислення, формування навичок самостійної роботи в умовах карантину та дистанційного навчання.

Previous Article
Next Article