Зотова Валентина Георгіївна

Посада: доцент кафедри української і зарубіжної літератури

Наукові ступінь і звання: кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут за спеціальністю “Учитель російської мови та літератури” (1980 р.).

З 1994 року – доцент кафедри української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Наукові зацікавлення на теперішньому етапі – історія української літератури, сучасна мала українська проза, наративність постмодерністського тексту, художній часопростір. Автор більше 80 публікацій (“Олександр Фесюк”, “Антропологічна семантика категорії “історизм художнього мислення”, “…І знов співаєш серцю в унісон”, “Літературне краєзнавство: концептуальний підхід і шляхи його реалізації” (у співавторстві з Н.В. Зайдлер); “Векторы нарративности в малой прозе Л. Пономаренко”, “Міфологізм і фантастика як складники постмодерної нарації в текстах малої української прози”; “Роман Олега Гончаренка “Зірка Вітанія”: генезис змістоформи постмодерністського тексту” (у співавторстві з Н.В. Зайдлер); “Філософсько-художній зміст категорій морального та законного в повісті А. Дімарова “Ціпоньки-ціпи”; “Сучасний український роман у новелах і новелістичний контекст у світовій літературі”). Редактор-укладач книги “В будущем вспыхнет свет. Памяти Виктора Харина” (2010 р.).

Посилання на профіль наукометричних баз: