Насалевич Тамара Василівна

Насалевич Тамара Василівна – доцент кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови, кандидат філологічних наук, доцент. Керівник Центру вивчення іноземних мов Мелітопольського державного педагогічног університету імені Богдана Хмельницького.

Освіта. Мелітопольський державний педагогічний інститут, аспірантура Одеської національної юридичної академії.

Стажування. З 2015 року двічі нарік стажування у Зимових та Літніх Школах Британської Ради в Україні у рамках проекту «Шкільний вчитель нового покоління».

Нагороди. Почесні грамоти Президії Запорізького обкому профспілки працівників освіти і науки України, Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, Мелітопольської районної ради, Мелітопольської районної державної адміністрації, Мелітопольського державного університету.

Наукові публікації. З 1998 року маю 66 опублікованих статей та тез у різних вітчизняних та міжнародних виданнях, у тому числі з грифом ВАК.

Участь у наукових конференціях. У період з 2000 року брала участь у 43 вітчизняних та міжнародних конференціях.

Авторські права. У співавторстві з Т.І.Харченко та Т.В.Рябухою оформила авторське право на електронний підручник «Методичні розробки до самостійної роботи студентів з практичного курсу англійської мови».

 Методичні посібники, підручники, монографії. Видала методичні та навчальні посібники зі Вступу до германської філології, Стилістики англійської мови, Методології наукових досліджень у галузі, Практичного курсу англійської мови, з написання курсових та дипломних робіт. Брала участь у виданні колективних монографій кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови.

Наукові інтереси – германська філологія, стилістика та аналіз тексту.

Посилання на наукометричні бази :